http://poradumo.pp.ua

Online Журнал-Світ порад.
Головна сторінка
» » Смішні і цікаві сценки на Новий рік

Смішні і цікаві сценки на Новий рік

Для того, щоб розіграти новорічну сценку, не знадобиться багато реквізиту. Сценці зрадіють як співробітники на корпоративі, так і діти на святі в дитячому садку або в школі. Ці нескладні вистави зможуть розіграти самі учасники свята. В кінці сценки кожному артистові дарують солодкий подарунок.

Сценка про начальника

Якщо ви ще не вирішили, якою буде сценка на Новий рік 2015, корпоратив не обійдеться без жартівливій сценки про боса. Можна показати сценку під назвою «Співробітники придумують привітання».

Ведучий каже: Всі ви знаєте, що від того, як Новий рік зустрінеш, залежить, як його проведеш! Адже є й інша, менш відома приказка - "Як начальника привітаєш, так потім з ним рік і пропрацюєш!". Ось що буває, коли працівники занадто відповідально ставляться до привітання улюбленого шефа:

На сцені стоїть стіл, на якому лежить купа паперів. За столом сидять три співробітника з серйозними обличчями і посилено пишуть щось. Один співробітник бере черговий лист, пише на ньому, читає і тут же бгає і кидає. Починається розмова:

Працівник 1: Та не переживайте ви! Ми подарунок підготували, залишилася нісенітниця якась - новорічну листівку підписати!
Працівник 2: По-твоєму це дурниця? А навіщо ти сам сказав нашому Сергію Миколайовичу, що він такого привітання ще не отримував? Ось тепер і придумуй!
Працівник 1: Взагалі-то це була яскрава реклама! Без ефектною реклами фільму ти б пішов в кіно?
Працівник 3: Давайте краще спочатку справу зробимо, а потім хоч в кіно підемо, хоч в кафе!
Працівник 1: А може, напишемо так: «Для кращого життя в колективі не заощаджуй на корпоративі!»?
Працівник 3: Так, співробітникам це привітання сподобається. А ось Сергію Миколайовичу, думаю, не дуже.
Працівник 2: А може, напишемо: «Бажаємо в Новий рік щастя в житті обличчястому, і бути довше на лікарняному!»?
Працівник 3: Ні, це побажання ще гірше, ніж перше! Чому ти його придумав?
Працівник 2: Так хіба не пам'ятаєте, як він у листопаді два тижні був на лікарняному, а повернувся такий засмаглий, відпочив! Ось і побажаємо йому, щоб частіше лікарняні були саме такими!
Працівник 3: Ти прав, я згадав про це. Але може, краще привітання буде іншим?
Працівник 1: Привітання повинно бути красивим і яскравим. Як його секретарка! А може, ми замість листівки попросимо Катю надіти стрічку з написом «Вітаємо з Новим роком!», і нехай вона весь святковий день з нею ходить?
Працівник 3: Ні, це зовсім не підійде. Напишемо: «В Новий рік наш колектив бажає всього найкращого собі, тому що коли у нас все добре, значить, ми добре працюємо, і у вас теж все буде добре!»
Працівник 1: Як-то дуже довго і багато разів повторюється слово «добре»! А давайте краще замість листівки просто подаруємо Сергію Миколайовичу пляшку дорогого коньяку?
Працівник 2: Ось це чудова ідея!
Працівник 3: Відмінно! І як ми відразу не здогадалися!

На цьому сценка закінчується, молоді люди йдуть, знову виходить ведучий і каже: «Наш колектив теж не вміє писати гарні слова, але дозвольте вручити вам пляшку чудового коньяку!». І вручає пляшку начальнику.

Сценка «Прийом на роботу Снігуроньки»

Може бути, і інша сценка на Новий рік 2015, смішні для корпоративу емоції подарує Снігуронька. Сценка називається «Прийом на роботу Снігуроньки». Ведучий каже «Ви не замислювалися про це, але щоб потрапити на посаду Снігуроньки, треба пройти складний співбесіду! Помічниця Діда Мороза проходить суворий відбір! Давайте подивимося, як це буває!».

На сцені за столом сидить чоловік - співробітник відділу кадрів. Навпроти нього сідає дівчина - блондинка в блакитній сукні, прикрашеній білим хутром.

Чоловік: Добрий день! Вас звуть Анастасія?
Дівчина: Добрий День! Так, Настя. It is my name!
Чоловік: Ви знаєте англійську мову? Дуже добре, адже Дід Мороз приходить і до іноземців, що живуть в Росії. Як я зрозумів з вашого резюме по фразі «Пушкін - forever», ви любите читати російську класику?
Дівчина: Я тільки російську класику і читаю!
Чоловік: Тоді розкажіть що-небудь з Пушкіна.
Дівчина: Ой, ви знаєте, у мене двоюрідний брат живе в Пушкіні. Місто, звичайно, красивий, але ціни на продукти там - якийсь жах!
Чоловік: Що брат у вас живе в Пушкіні, це я зрозумів. А може, ви мені який-небудь вірш розповісте?
Дівчина: Мороз і сонце, день чудовий! Ще ти дрімаєш, один чарівний!
Чоловік: От чудово! А ви вмієте танцювати, Настя?
Дівчина: Звичайно, я приготувала для вас танець! (Починає кружляти на місці).
Чоловік: Стоп! А є ще руху у вашому танці?
Дівчина: Я можу зобразити зірочку! (Застигає на місці, піднявши руки і широко розставивши їх у різні сторони).
Чоловік: Добре. Сподіваюся, ви усвідомлюєте, яка відповідальна посада - бути помічницею Діда Мороза. Потрібно бути завжди готовою підтримати дідуся. Частіше звичайно, в переносному сенсі, але іноді і в прямому.
Дівчина: Я готова його підтримувати!
Чоловік: Відмінно. І останнє питання. Чому ви претендуєте саме на посаду Снігуроньки?
Дівчина: Розумієте, я завжди хотіла, щоб чоловік дарував мені багато подарунків! А на цій роботі я буду буквально оточена ними!
Чоловік: Розумію, аргумент вагомий. Вітаю вас, ви прийняті на роботу! Тепер ви - наша нова Снігуронька.

Невелика вистава для школярів

Сценка на Новий рік з приколами сподобається підліткам. Наприклад, школярі можуть підготувати сценку «Що за свято - Новий рік?». Ведучий говорить: «Давайте уявимо, що на зимові канікули до тата-олігарху приїхала донька з далекої країни. А там нічого не чули про Новий рік. І тато намагається пояснити дочці, що ж це за свято. Давайте подивимося, яка розмова у них вийшов!»

Для участі в цій сценці на роль батька варто запросити самого високого і великого старшокласника. Він повинен одягтися у строгий костюм, і під час сценки вести себе серйозно. А на роль дочки може претендувати учениця 5 - 6 класу. Вона під час виступу, навпаки, сміється, говорить швидко.

Тато: Доню, я радий, що ти приїхала до мене взимку! Адже ти завжди приїжджала в гості тільки влітку. Ти приїхала якраз до великого свята. А ти знаєш, яке свято буде через три дні?
Донька: Ні, тату, звідки мені знати назви свят! Мені тільки 11 років!
Тато: Спробуй вгадати, як може називатися свято, яке відкриває рік?
Донька: Може, день польоту на Балі?
Папа: Ні, не вгадала! Тим більше, що день польоту на Балі ви з мамою відзначаєте кожен місяць, 10 числа.
Донька: А, я зрозуміла! Напевно, це знову той день, коли ти говориш, що в тебе немає грошей!
Папа: Ні, доню, так я кажу тільки в день приходу податкової інспекції.
Донька: А може, це день катання на гірках в аквапарку?
Папа: Я кажу про велике свято, а ти згадала день, коли у нас джакузі зламалося.
Донька: Гаразд, я здаюся. Скажи, як називається це свято.
Тато: Він називається «Новий рік».
Донька: Просто початок року і все? Що незвичайного в цьому дні?
Тато: У цей день дітям дарують багато подарунків.
Донька: Ти говориш про мій звичайний день! А я запитала, що в цьому святі незвичайного?
Тато: У цей день ти отримаєш подарунок не від мене й не від мами, а від Діда Мороза!
Донька: Хто він такий? Невже у нього грошей більше, ніж у тебе?
Папа: Ні, у мене грошей набагато більше!
Донька: Дивний якийсь цей Дід Мороз. Навіщо він тоді іншим дарує подарунки? Хай би собі щось купив.
Папа: Так це його робота - дарувати подарунки.
Донька: Він отримує велику зарплату за це?
Папа: Ні, за цю роботу йому взагалі не платять.
Донька: Як добре, що ти не Дід Мороз! А що роблять люди в це свято?
Тато: Вся родина збирається за великим столом, вони їдять смачні речі, п'ють вино, спілкуються, а діти грають, і ще перед цим вони наряджають ялинку. А коли приходить певний час, діти хором кричать «Раз, два, три, ялинка гори!».
Донька: Ти мені розповідаєш про день шашлику! Адже тоді люди теж сидять за столом всією родиною, а діти грають.
Тато: Але ж ялинки у них немає в цей день. А у нас посмись, яка гарна ялинка стоїть! Підемо наряджати її.
Донька: Навіщо прикрашати, адже все одно згорить?
Тато: Це просто вираз таке. А ми повісимо на неї кольорові ліхтарики, вони будуть красиво світитися. Всі, чекаю тебе у кімнаті, де стоїть ялинка. (Іде.)
Донька: (Говорить засмучено) Ну от, а я думала, хоч через багаття поскаче! Вже добре, піду, допоможу татові повісити ліхтарики. (Іде.)

Сценка для малюків

Ця сценка на Новий рік 2015 може бути розіграна як у дитячому садку, так і в початковій школі. Вона називається «Куди пропала коза?». На початку сценки ведучий говорить: «Діти, ви знаєте, що скоро конячка повинна поступитися своє місце козі. Але де ж козеня? Давайте будемо шукати!».

Конячка: Хлопці, ви не бачили козу? Не розумію, куди ж вона зникла? Адже ми повинні мінятися, а її все немає!
Баба яга: Можеш не чекати свою козу! Я її викрала!
Кінь: Як же так? А хто замінить мене? Хто буде керувати 2015 роком?
Баба яга: Якщо вона тебе не змінить, то зими не буде, а буде завжди літо! Я засмагати і купатися хочу!
Кінь: Але не можна заважати природі. Це небезпечно! Ти і дітей без Нового року залишаєш, так не можна. Давай зіграємо, а якщо ми виграємо, ти відпустиш козу?
Баба-яга: Давай, загадки я люблю. У два рахунки виграю!
Кінь: Перша загадка: «Вона йде - сльози ллє, а сама три місяці мете, хурделицею гуляє, як її величають?»
Баба яга: Ти мені кажеш простий набір слів! Я не знаю відповідь!
Кінь: Нехай тоді діти відповідатимуть (діти кажуть, що це зима).
Кінь: Слухайте другу загадку: «Цей веселий дідусь приніс нам подарунки. Всі його дуже люблять, а звуть його...?»

Баба яга: Я тільки одного діда знаю - Кощія безсмертного.
Кінь: І знову ти не вгадала. Нехай хлопці відповідатимуть (діти кажуть, що це Дід Мороз).
Кінь: Остання загадка: «В шубці білосніжною на лузі пасусь, не мичу, а блею і молоком ділюся!»
Баба яга: Не знаю я, що це за чудо-юдо!
Кінь: А діти зможуть назвати відповідь? (Діти говорять, що це коза).
Баба яга: Звичайна коза? А представили як смо-звіра. Гаразд, забирайте свою козу!
На сцену виходить Коза і каже: Спасибі, хлопці, спасибі, Конячка! Ви врятували мене від злої Баби яги! Тепер я буду цілий рік з вами!

Будь-яка сценка на Новий рік буде сприйнята радісно. Зовсім не обов'язково запрошувати артистів для її виконання. Навпаки, коли на сцені знаходяться колеги або однокласники, це приємно подвійно. Мабуть, виняток становить свято в дитячому саду. Малюкам буде складно запам'ятати довгий текст. Тому краще, якщо сценку покажуть дорослі або старші брати і сестри.

of your page -->

Популярні поради

загрузка...